«
  1. Anasayfa
  2. BURÇLAR
  3. Aşkta En Uyumlu Burçlar Hangileri? Burç Aşk Uyumu (2023)

Aşkta En Uyumlu Burçlar Hangileri? Burç Aşk Uyumu (2023)

Adsız tasarım (55)
Rate this post

Aşkta en uyumlu burçlar hangileri? Aşkta en uyumlu burçlar nasıl hesaplanır? Hangi burç hangi burçla uyumlu? Gönlünün sahibini bulmak isterken bu kritere de önem verenler ve burçların ilişkilere olan etkilerini dikkate alanlar için, yukarıdaki sorular büyük bir merak konusu olmaktadır.

Aşkta en uyumlu burçlar

Tabii mevzubahis aşk olduğu zaman ayaklarımızın yerden kesilmesi, -deyim yerindeyse- gözümüzün bir şey görmemesi de an meselesi. Hâlihazırda bir ilişkisi olan ancak ‘doğru kişiyi mi buldum? Mutluluğum kalıcı olacak mı?’ diye düşünenler de burç-aşk uyumu konusunu fazlasıyla ciddiye alabiliyor.

İşte bu noktada devreye astrolojinin girdiğini hatırlatmak ve çoğunun, ikili ilişkiler hususunda ortak paydada buluştuğu pek çok nokta bulunduğunu belirtmek gerekiyor. Biz de sizin için, mutlu bir ilişki yürüttüğüne inanılan burçları araştırdık.

Aşkta En Uyumlu Burçlar Hangileri? (2023)

Astrologlar, birbirini tamamlayan burçların aşk yaşaması hâlinde her şeyin daha sorunsuz ve uzun süreli olacağını söylüyor. Bunlar kimi zaman uyumlu özellikleriyle bir elmanın iki yarısı olurken, bazen de zıt yönleriyle birbirini tamama erdirmeyi başarıyor. Aşkta en uyumlu burçlar ile ilgili bilinmesi gerekenler aşağıdaki gibidir.

1.   Kova-Koç

İki maceracı burç olan Kova ile Koç; eğlence, aksiyon ve heyecan dolu bir birlikteliğe imza atıyor. Hem cinsel hayatlarında, hem de sosyal yaşantılarında hep yeni şeyler denemekte olan bu ikilinin lügatinde monotonluğa yer yok!

Adsiz tasarim 53

2.   Balık-Yengeç

Aşkta en uyumlu burçlar denildiği zaman onlardan söz etmemek imkânsız! İki su grubu burcu olarak Balık ve Yengeç, hârikulâde bir âhenk oluşturuyor.

  • Aynı duygusallığı ve hassasiyeti taşıyan,
  • Kâh birlikte ağlayıp, kâh beraber gülebilen ve saçmalayabilen,
  • Birbirlerinin hassas noktalarını çok iyi anlayan bu iki burcun herkesi imrendirecek bir aşka yelken açması hiç de zor değil! Onların birbirine ne kadar yakışacağı, nasıl zarif ve nahif bir çift olacakları da gayet açıktır.

3.   Boğa-Başak

Bu ikili de aşkta en uyumlu burçlar konusunda oldukça başarılı. Büyük beklentiler taşımayan ve mütevâzı bir karaktere sahip olan Başak-Boğa çifti, kaostan uzak kalmayı ve aşk hayatında huzuru yakalamayı beceriyor. Samimi ve dürüst olmalarıyla öne çıkan bu burçların, uzun süreli bir ilişki kurmakta hiç güçlük çekmeyeceğini tahmin etmek mümkündür.

Adsiz tasarim 56

4.   Yay-Aslan

Dünyevî zevklerin tadına varmayı, hayatın keyfini çıkarmayı seven iki burçtan bahsediyoruz. Birbirlerinin mutluluğunu ve hayallerini tam anlamıyla destekleyecek bu ikilinin; empati, sadakat, güven, tutku ve sevgi odaklı bir ilişki yaşaması yüksek bir ihtimâldir.

5.   Terazi-Koç

Kova ile olduğu gibi Terazi’yle de aşk burç uyumu güçlü olan Koç, onunla da yıllar boyu güllük gülistanlık bir ilişki yaşamaya hazır. Her ikisi de baskın bir kişiliğe sahip olsalar da, birbirini dengeledikleri için burç aşk uyumluluğunda ön plana çıkıyorlar. Terazi burcu genelde duygularıyla hareket ederken, Koç burcu ise realist olmayı tercih ediyor. İşte böylece birbirlerinin eksiklerini tamamlama ve her ikisi de ötekinden yeni şeyler öğrenme imkânı buluyor.

6.   Yengeç-Boğa

Bunları aşkta en uyumlu burçlar arasına yazmamızın nedeni; her ikisinin de, hem mental hem de fiziksel açıdan güçlü bir bağ yakalıyor olmasıdır. Birbirini anlayıp empati kurabilen, hatta konuşmadan bile anlaşabilen bu ikilinin, kendini tutkulu bir ilişki içinde bulması hiç de uzak bir olasılık değil. Sonuçta; ‘Yengeç’in duygusallığı, Boğa’nın gücüyle birleşince samanlık seyran olur.’ Diye boşuna demiyorlar.

Adsiz tasarim 55 1

7.  Kova-İkizler

Bu burçlarda olan iki partnerin de uzun soluklu bir aşka imza atmaları, sımsıcak bir yuva kurmaları çok olası. Birbiriyle gerek arkadaş, gerekse tutkulu iki âşık olmayı başaran Kova ile İkizler, kolayca kuvvetli bir bağ kurabiliyor.

8.  İkizler ve Terazi

Her ikisi de biraz dengesiz ve kararsız yanlarıyla biliniyor, doğru. Peki; nasıl oluyor da, bunlar arasında aşk burç uyumu meydana geliyor? Derseniz, cevabın yine ‘birbirini tamamlamak’ kavramında gizli olduğunu söyleyebiliriz.

Her iki burcun oen önemli ortak yönü çok zekî oluşu ve zekâyı da ‘seksi’ bulmaları. İşte; aradıkları seksüel enerjiyi birbirlerinde bulmalarının nedeni de bu. Yeni bilgileri birbirleri sayesinde öğrenmek onlar için çok heyecan verici bir deneyim olacak şüphesiz.

Bunun yanı sıra, Akrep burcu olanlar için hazırlanmış uyumlu burçlar yazısı da ilginizi çekebilir. Akrep burcu ile en uyumlu burçları görmek için şu yazıya göz atabilirsiniz; Akrep Burcuyla Uyumlu Burçlar Hangileri? Akrep Burç Aşk, Arkadaşlık, Cinsel İlişki Uyumu (2023)

Bir Cevap Yaz

iyibilgiler Hakkında

iyibilgiler

İyibilgiler.com kurucusu ve yöneticisidir, aktif olarak 8 yıldır içerik üreticisidir. İşten arta kalan zamanları blog yazarlığı yaparak değerlendirmektedir.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *