Copa Hangi Ülkenin Malı

Copa Hangi Ülkenin Malı, Copa Hangi Ülkenin Markası, Copa Ne Malı, Copa Nerenin Malı, Copa Kimin Malı gibi sorularınıza cevap vermeye çalıştık. COPA NE MALI COPA Türk markasıdır. COPA ŞİRKET BİLGİLERİ Copa Isı Sistemleri, 1992 yılında M. Kemal Coşkunöz tarafından kurulan; Türkiye’nin en büyük kapasiteli çelik panel radyatör üreticilerinden biridir ve 20 yıldır ihracatta lider konumundadır. 2005 yılında ilk olarak Almanya’da faaliyete geçen COPA; başta Batı Avrupa, Benelux ve İskandinav ülkeleri olmak üzere tüm Avrupa’ya radyatör satıyor. Copa, 2011 yılından bu yana iç pazarda da yer alıyor COPA Isı Sistemleri Pazarlama Müdürü Deniz Baskak: Bir söyleşide ”Copa’nın bugüne dek ürettiği radyatörler uç uça eklendiğinde dünyanın etrafını tam üç kez dolaşıyor” ifadelerine yer vermiştir. COPA, Bursa Minareliçavuş Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan 26.000 Metrekarelik modern üretim tesisinde %100 Türk sermayesi ile yılda 3 Milyon Metretül çelik panel radyatör kapasitesine sahiptir. Türkiye’de 30 bayilik, yurtdışında ise 60’ın üzerinde distribütör bayiliği ile tüketicilerine ürün ve […]

Copa Hangi Ülkenin Malı

Copa Hangi Ülkenin Malı, Copa Hangi Ülkenin Markası, Copa Ne Malı, Copa Nerenin Malı, Copa Kimin Malı gibi sorularınıza cevap vermeye çalıştık.

COPA NE MALI

COPA Türk markasıdır.

COPA ŞİRKET BİLGİLERİ

Copa Isı Sistemleri, 1992 yılında M. Kemal Coşkunöz tarafından kurulan; Türkiye’nin en büyük kapasiteli çelik panel radyatör üreticilerinden biridir ve 20 yıldır ihracatta lider konumundadır. 2005 yılında ilk olarak Almanya’da faaliyete geçen COPA; başta Batı Avrupa, Benelux ve İskandinav ülkeleri olmak üzere tüm Avrupa’ya radyatör satıyor. Copa, 2011 yılından bu yana iç pazarda da yer alıyor

COPA Isı Sistemleri Pazarlama Müdürü Deniz Baskak: Bir söyleşide ”Copa’nın bugüne dek ürettiği radyatörler uç uça eklendiğinde dünyanın etrafını tam üç kez dolaşıyor” ifadelerine yer vermiştir.

COPA, Bursa Minareliçavuş Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan 26.000 Metrekarelik modern üretim tesisinde %100 Türk sermayesi ile yılda 3 Milyon Metretül çelik panel radyatör kapasitesine sahiptir. Türkiye’de 30 bayilik, yurtdışında ise 60’ın üzerinde distribütör bayiliği ile tüketicilerine ürün ve hizmet veren  COPA; müşteri odaklı yaklaşımı, üstün ürün kalitesi, sürdürülebilir, güvenilir ve yenilikçi hizmet anlayışı ile sektörde yer almaktadır.  

COPA ÜRÜNLERİ

Copa kombi, panel radyatör, dekoratif radyatör, alüminyum radyatör, şofben, havlupan, klima, radyatör vanaları ve montaj aksesuar ürünleriyle 4 kıtada 40’tan fazla ülkede faaliyet göstermektedir. Copa her geçen gün üretim teknolojilerini geliştirerek, ürün gamına yeni ürünler kazandırıyor.

copa nerenin malı
COPA Isı Sistemleri Üretim Tesisine Ait Bir Görsel

İyibilgiler.com kurucusu ve yöneticisidir, aktif olarak 8 yıldır içerik üreticisidir. İşten arta kalan zamanları blog yazarlığı yaparak değerlendirmektedir.

  • Toplam 109 Yazı
  • Toplam 1 Yorum
Benzer Yazılar

Warmhaus Hangi Ülkenin Malı

NE MALI? 2 gün önce

Warmhaus Hangi Ülkenin Malı, Warmhaus Hangi Ülkenin Markası, Warmhaus Ne Malı, Warmhaus Nerenin Malı, Warmhaus Kimin Malı gibi sorularınıza cevap vermeye çalıştık.

ECA Hangi Ülkenin Malı

NE MALI? 4 gün önce

ECA Hangi Ülkenin Malı, ECA Hangi Ülkenin Markası, ECA Ne Malı, ECA Nerenin Malı, ECA Kimin Malı gibi sorularınıza cevap vermeye çalıştık.

Buderus Hangi Ülkenin Malı

NE MALI? 2 hafta önce

İçindekiler BUDERUS NE MALI BUDERUS ŞİRKET BİLGİLERİ BUDERUS ÜRÜNLERİ Buderus Hangi Ülkenin Malı, Buderus Hangi Ülkenin Markası, Buderus Ne Malı, Buderus Nerenin Malı, Buderus Kimin Malı gibi sorularınıza cevap vermeye çalıştık. BUDERUS NE MALI Buderus Alman Markasıdır. 2003 yılında bir diğer Alman marka olan Bosch tarafından tamamı satın alınmıştır. BUDERUS ŞİRKET BİLGİLERİ Buderus, 1731 yılında Johann Wilhelm Buderus tarafından Almanya Hessen‘de kuruldu. Buderus, yüzyıllar boyunca aile üyelerinin soyundan gelenler tarafından genişletilerek Avrupa’nın en uzun soluklu büyük şirketlerinden biri oldu. Ayrıca Almanya ve Avrupa’nın en büyük demir eritme, demir işleme ve döküm şirketlerinden biridir. Buderus AG, üç bağlı kuruluşu Buderus Heiztechnik GmbH , Buderus Guss GmbH ve Edelstahlwerke Buderus AG ile birlikte Robert Bosch GmbH tarafından tamamı satın alındı. Buderus, 1825 yılında, döküm alanındaki tecrübesiyle, soba üretimine başlamış ve hem ısıtma sektörüne adım atmış hem de sektörün gelişmesine yön vermiştir. 1878 yılında modern kömür sobalarının üretimine başlayan Buderus, Almanya ve çevre […]

0 Yorum

Yorum Yaz

Rastgele

Gezinme deneyiminizle ilgili bilgileri sağlamak için çerezleri kullanırız. Web sitemizi kullanmaya devam etmeden önce, bunları kabul etmiş olursunuz.