De Dietrich Hangi Ülkenin Malı

De Dietrich Hangi Ülkenin Malı, De Dietrich Hangi Ülkenin Markası, De Dietrich Ne Malı, De Dietrich Nerenin Malı, De Dietrich Kimin Malı gibi sorularınıza cevap vermeye çalıştık. DE DİETRİCH NE MALI De Dietrich Fransız Markasıdır. Hollandalı Remeha firması ile Temmuz 2004’te birleşmiştir. 2009 yılında, ağır borç yükü altındaki İngiliz Baxi Group, De Dietrich Remeha ile birleşmeyi kabul ederek, BDR Thermea Group firması oluşturuldu. DE DİETRİCH ŞİRKET BİLGİLERİ De Dietrich, 1684 yılında De Dietrich Ailesi tarafından kurulan Fransa merkezli bir holding şirketidir. De Dietrich ailesinin tarihi, 300 yılı aşkın bir süredir Fransa ve Avrupa ile bağlantılıdır. Aile adını taşıyan şirket bugüne kadar Alsace(Alsas) bölgesinin ekonomik yaşamında geçmişte olduğu gibi önemli bir rol oynamaya devam ediyor. Denetim kurulunun görevdeki başkanı Marc-Antoine de Dietrich, şirketin yönetiminde art arda 11. nesli temsil ediyor.  De Dietrich, evsel ve ticari su ve alan ısıtma sistemleri alanında Avrupa’nın en büyük üreticilerinden ve distribütörlerinden biridir . Merkezi Hollanda’nın Apeldoorn şehrinde bulunan şirket […]

De Dietrich Hangi Ülkenin Malı

De Dietrich Hangi Ülkenin Malı, De Dietrich Hangi Ülkenin Markası, De Dietrich Ne Malı, De Dietrich Nerenin Malı, De Dietrich Kimin Malı gibi sorularınıza cevap vermeye çalıştık.

DE DİETRİCH NE MALI

De Dietrich Fransız Markasıdır. Hollandalı Remeha firması ile Temmuz 2004’te birleşmiştir. 2009 yılında, ağır borç yükü altındaki İngiliz Baxi Group, De Dietrich Remeha ile birleşmeyi kabul ederek, BDR Thermea Group firması oluşturuldu.

DE DİETRİCH ŞİRKET BİLGİLERİ

De Dietrich, 1684 yılında De Dietrich Ailesi tarafından kurulan Fransa merkezli bir holding şirketidir. De Dietrich ailesinin tarihi, 300 yılı aşkın bir süredir Fransa ve Avrupa ile bağlantılıdır. Aile adını taşıyan şirket bugüne kadar Alsace(Alsas) bölgesinin ekonomik yaşamında geçmişte olduğu gibi önemli bir rol oynamaya devam ediyor. Denetim kurulunun görevdeki başkanı Marc-Antoine de Dietrich, şirketin yönetiminde art arda 11. nesli temsil ediyor. 

De Dietrich, evsel ve ticari su ve alan ısıtma sistemleri alanında Avrupa’nın en büyük üreticilerinden ve distribütörlerinden biridir . Merkezi Hollanda’nın Apeldoorn şehrinde bulunan şirket , Temmuz 2004’te Hollandalı Remeha firması ile Fransız De Dietrich Thermique firmasının birleşmesinden sonra kuruldu. Temmuz 2009’da, ağır borç yükü altındaki İngiliz Baxi grubu, De Dietrich Remeha ile birleşmeyi kabul ederek BDR Thermea Grubunu oluşturdu.

Fransa’daki Mertzwiller tesisi, döküm kazanların montajı ile konutlarda kullanılan sıcak su ısıtıcılarının ve kontrol birimlerinin imalatına adanmıştır. Düşük, orta ve yüksek kapasiteli yoğuşmalı kazanlar, Hollanda’da, Apeldoorn’da monte edilir. Brülörler Fransa, Thann’da; elektrikli su ısıtıcıları da Fransa’da, Saint-Louis’de üretilir.

Dünyanın en eski endüstriyel markası De Dietrich, aynı zamanda Fransa’nın en büyük ısıtma sistemleri üreticisidir. Markanın ürünleri 60’tan fazla ülkede pazarlanmakta ve kullanılmaktadır. Firma diğer ürünlerinin yanı sıra otomobil, demiryolu ve endüstriyel ekipman endüstrisinde de faaliyet göstermektedir.

DE DİETRİCH ÜRÜNLERİ

Ülkemizde De Dietrich Kombi, Kazan, Klima, Isı Pompası, Oda Termostatı, Boyler ürünlerini pazarlamakta ve Türkiye’nin tüm bölgelerinde satış sonrası servis desteği sunmaktadır. Marka ürün gamını her geçen gün genişletmekte ve yeni teknolojilerle kullanıcılarına ulaşmaktadır.

de dietrich nerenin
DE DİETRİCH Genel Merkez Binasına Ait Bir Görsel

İyibilgiler.com kurucusu ve yöneticisidir, aktif olarak 8 yıldır içerik üreticisidir. İşten arta kalan zamanları blog yazarlığı yaparak değerlendirmektedir.

  • Toplam 109 Yazı
  • Toplam 1 Yorum
Benzer Yazılar

Warmhaus Hangi Ülkenin Malı

NE MALI? 1 gün önce

Warmhaus Hangi Ülkenin Malı, Warmhaus Hangi Ülkenin Markası, Warmhaus Ne Malı, Warmhaus Nerenin Malı, Warmhaus Kimin Malı gibi sorularınıza cevap vermeye çalıştık.

ECA Hangi Ülkenin Malı

NE MALI? 3 gün önce

ECA Hangi Ülkenin Malı, ECA Hangi Ülkenin Markası, ECA Ne Malı, ECA Nerenin Malı, ECA Kimin Malı gibi sorularınıza cevap vermeye çalıştık.

Buderus Hangi Ülkenin Malı

NE MALI? 2 hafta önce

İçindekiler BUDERUS NE MALI BUDERUS ŞİRKET BİLGİLERİ BUDERUS ÜRÜNLERİ Buderus Hangi Ülkenin Malı, Buderus Hangi Ülkenin Markası, Buderus Ne Malı, Buderus Nerenin Malı, Buderus Kimin Malı gibi sorularınıza cevap vermeye çalıştık. BUDERUS NE MALI Buderus Alman Markasıdır. 2003 yılında bir diğer Alman marka olan Bosch tarafından tamamı satın alınmıştır. BUDERUS ŞİRKET BİLGİLERİ Buderus, 1731 yılında Johann Wilhelm Buderus tarafından Almanya Hessen‘de kuruldu. Buderus, yüzyıllar boyunca aile üyelerinin soyundan gelenler tarafından genişletilerek Avrupa’nın en uzun soluklu büyük şirketlerinden biri oldu. Ayrıca Almanya ve Avrupa’nın en büyük demir eritme, demir işleme ve döküm şirketlerinden biridir. Buderus AG, üç bağlı kuruluşu Buderus Heiztechnik GmbH , Buderus Guss GmbH ve Edelstahlwerke Buderus AG ile birlikte Robert Bosch GmbH tarafından tamamı satın alındı. Buderus, 1825 yılında, döküm alanındaki tecrübesiyle, soba üretimine başlamış ve hem ısıtma sektörüne adım atmış hem de sektörün gelişmesine yön vermiştir. 1878 yılında modern kömür sobalarının üretimine başlayan Buderus, Almanya ve çevre […]

0 Yorum

Yorum Yaz

Rastgele

Gezinme deneyiminizle ilgili bilgileri sağlamak için çerezleri kullanırız. Web sitemizi kullanmaya devam etmeden önce, bunları kabul etmiş olursunuz.