Sanica Hangi Ülkenin Malı

Sanica Hangi Ülkenin Malı, Sanica Hangi Ülkenin Markası, Sanica Ne Malı, Sanica Nerenin Malı, Sanica Kimin Malı gibi sorularınıza cevap vermeye çalıştık. SANİCA NE MALI Sanica Türk markasıdır. SANİCA ŞİRKET BİLGİLERİ Sanica Isı, 1982 yılında Fatinoğlu Holding tarafından İstanbul’da kurulmuştur. Sanica hem yurt içindeki bölge müdürlükleri ve bayileriyle hemde yurt dışındaki bölge müdürlükleriyle faaliyetlerine devam eden üretici ve sektörde lider bir markadır. Sanica, 750 çalışanı ile İstanbul, Akhisar ve Elazığ‘daki fabrikalarında üretim yapıyor. Toplam 5 ülkede 12 tesiste üretim yapmakta olup, ürünlerini 80’den fazla ülkeye ihraç etmektedir. Avrupa’nın en büyük 5 küvet üreticisinden biri olmasının yanında, global anlamda radyatör alanında ilk 5 markadan biridir. Kurduğu bayilik sistemi ile üretimini yaptığı ürünlerin her türlü ulaşılabilme, teknik bakım, yedek parça, hızlı sevkiyat noktalarında müşterileri ile her zaman sıcak temasta olan, ürün kalitesinin kurulduğu ilk günden beri yanında duran köklü bir marka olan Sanica, ürünlerin hammadde seçiminden, üretim proseslerine ve ürünlerin son kullanıcıya […]

Sanica Hangi Ülkenin Malı

Sanica Hangi Ülkenin Malı, Sanica Hangi Ülkenin Markası, Sanica Ne Malı, Sanica Nerenin Malı, Sanica Kimin Malı gibi sorularınıza cevap vermeye çalıştık.

SANİCA NE MALI

Sanica Türk markasıdır.

SANİCA ŞİRKET BİLGİLERİ

Sanica Isı, 1982 yılında Fatinoğlu Holding tarafından İstanbul’da kurulmuştur. Sanica hem yurt içindeki bölge müdürlükleri ve bayileriyle hemde yurt dışındaki bölge müdürlükleriyle faaliyetlerine devam eden üretici ve sektörde lider bir markadır. Sanica, 750 çalışanı ile İstanbul, Akhisar ve Elazığ‘daki fabrikalarında üretim yapıyor. Toplam 5 ülkede 12 tesiste üretim yapmakta olup, ürünlerini 80’den fazla ülkeye ihraç etmektedir. Avrupa’nın en büyük 5 küvet üreticisinden biri olmasının yanında, global anlamda radyatör alanında ilk 5 markadan biridir.

Kurduğu bayilik sistemi ile üretimini yaptığı ürünlerin her türlü ulaşılabilme, teknik bakım, yedek parça, hızlı sevkiyat noktalarında müşterileri ile her zaman sıcak temasta olan, ürün kalitesinin kurulduğu ilk günden beri yanında duran köklü bir marka olan Sanica, ürünlerin hammadde seçiminden, üretim proseslerine ve ürünlerin son kullanıcıya ulaşma aşamasına kadar devam eden kalite yönetim sistemi ile Sanica markalı tüm ürünlerinin her zaman güvenle ve kararlılıkla kullanılması konusunda tüketicilerden tam not alan sistemi sunmaktadır.

Sanica, karbon ayak izi sertifikası, suyun minimum tüketilmesini sağlayan özel Tarımsal Sulama ürün grupları, Fabrikalarına kurduğu güneş panelleri ile çevreye ve dünyaya her zaman duyarlı olmayı hedeflemektedir. Kadın istihdam oranını her geçen gün artıran, eşitlikçi, çağdaş ve sosyal sorumluluk sahibi Sanica markası, eğitime verdiği desteğini, bağışlamış olduğu Abidin Nesimi Fatinoğlu Anadolu Lisesi ile ve sürdürdüğü diğer eğitim politikaları ile devam ettirmektedir.

SANİCA ÜRÜNLERİ

Sanica, Türkiye’nin ilk akrilik küvet üreticisi olup aynı zamanda Avrupa’nın en büyük 5 küvet üreticisinden biridir. Banyo, spa, ısı, tesisat, cam, altyapı, istif makineları olmak üzere toplam 7 ana grupta üretimine devam etmektedir. Ürün gamında radyatör, havlupan, kombi, gömme rezervuar, kontrol panelleri, alt yapı ve üst yapı boru grupları, elektrikli forklift bulunmaktadır.

sanica nerenin markası
SANİCA Isı Sistemleri Üretim Tesisine Ait Bir Görsel

İyibilgiler.com kurucusu ve yöneticisidir, aktif olarak 8 yıldır içerik üreticisidir. İşten arta kalan zamanları blog yazarlığı yaparak değerlendirmektedir.

  • Toplam 109 Yazı
  • Toplam 1 Yorum
Benzer Yazılar

Warmhaus Hangi Ülkenin Malı

NE MALI? 11 saat önce

Warmhaus Hangi Ülkenin Malı, Warmhaus Hangi Ülkenin Markası, Warmhaus Ne Malı, Warmhaus Nerenin Malı, Warmhaus Kimin Malı gibi sorularınıza cevap vermeye çalıştık.

ECA Hangi Ülkenin Malı

NE MALI? 2 gün önce

ECA Hangi Ülkenin Malı, ECA Hangi Ülkenin Markası, ECA Ne Malı, ECA Nerenin Malı, ECA Kimin Malı gibi sorularınıza cevap vermeye çalıştık.

Buderus Hangi Ülkenin Malı

NE MALI? 2 hafta önce

İçindekiler BUDERUS NE MALI BUDERUS ŞİRKET BİLGİLERİ BUDERUS ÜRÜNLERİ Buderus Hangi Ülkenin Malı, Buderus Hangi Ülkenin Markası, Buderus Ne Malı, Buderus Nerenin Malı, Buderus Kimin Malı gibi sorularınıza cevap vermeye çalıştık. BUDERUS NE MALI Buderus Alman Markasıdır. 2003 yılında bir diğer Alman marka olan Bosch tarafından tamamı satın alınmıştır. BUDERUS ŞİRKET BİLGİLERİ Buderus, 1731 yılında Johann Wilhelm Buderus tarafından Almanya Hessen‘de kuruldu. Buderus, yüzyıllar boyunca aile üyelerinin soyundan gelenler tarafından genişletilerek Avrupa’nın en uzun soluklu büyük şirketlerinden biri oldu. Ayrıca Almanya ve Avrupa’nın en büyük demir eritme, demir işleme ve döküm şirketlerinden biridir. Buderus AG, üç bağlı kuruluşu Buderus Heiztechnik GmbH , Buderus Guss GmbH ve Edelstahlwerke Buderus AG ile birlikte Robert Bosch GmbH tarafından tamamı satın alındı. Buderus, 1825 yılında, döküm alanındaki tecrübesiyle, soba üretimine başlamış ve hem ısıtma sektörüne adım atmış hem de sektörün gelişmesine yön vermiştir. 1878 yılında modern kömür sobalarının üretimine başlayan Buderus, Almanya ve çevre […]

0 Yorum

Yorum Yaz

Rastgele

Gezinme deneyiminizle ilgili bilgileri sağlamak için çerezleri kullanırız. Web sitemizi kullanmaya devam etmeden önce, bunları kabul etmiş olursunuz.